URL: http://www.mernokallasok.hu/hu/mernok-allas/allas/30527/

Az Amazone csoport innovatív mezőgazdasági technikát fejleszt és gyárt annak érdekében, hogy a jövőben is meg tudjon felelni a mezőgazdaságban az élelmiszerek és az alternatív energia iránti egyre növekvő igényeknek.

Logisztikai mérnök

Állás megnevezése
  • Logisztikai mérnök
Munkakör részletezése, feladatok
  • A logisztikai és raktári folyamatainak irányítása
  • Biztosítja a szállításra és raktározásra vonatkozó szabályok betartását.
  • Beérkező szállítmányok felügyelete, kezelése.
  • Gyártás megfelelő anyagellátásának felügyelete, tervezése.
  • Belső anyagmozgatási folyamatok felügyelete, fejlesztése.
  • Raktárkészlet felügyelete, ellenőrzése
  • Kiszállítási folyamatok kialakítása, fejlesztése, támogatása.
  • Kiszállítás ütemezésének, megszervezésének támogatása.
  • Leltár előkészítés, lebonyolítás.
  • Elemzések, riportok, statisztikák készítése
  • Logisztikai költségek felügyelete, optimalizálása.
  • Hatékonysági KPI-ok meghatározása, azok eléréséhez szükséges folyamatok kialakítása, átalakítása, bevezetése.
  • ERP rendszer kezelése.
  • Kapcsolattartás a be/kiszállítással kapcsolatos hatósági szervekkel, külsős cégekkel.
Elvárások
  • Felsőfokú logisztikai szakirányú végzettség
  • Kommunikációképes német nyelvtudás
  • Releváns, 3-5 éves munkatapasztalat
  • SAP ismeret
  • Erős felhasználói szintű számítástechnikai tudás (MS Office), ERP rendszer ismerete
  • Magabiztos fellépés, szervezett munkavégzés, felelősségtudat, rugalmasság
Amit kínálunk
  • Dinamikusan fejlődő, hosszú távú biztos munkahely
  • Gyors, rövid döntési utak
  • Versenyképes fizetés
  • 13. és 14. havi prémium
  • Rendszeres havi juttatás Edenred ajándék kártyára
  • Szakmai fejlődési lehetőség
  • Jó hangulatú és összetartó csapat
Munkavégzés helye
  • Mosonmagyaróvár
  • Várjuk online jelentkezését. Kérjük csatolja magyar és német önéletrajzát, és küldje cégnév/pozíció feltüntetésével, a cv@mernokallasok.hu e-mail címre. Ha Ön regisztrált felhasználó a Mérnökállások.hu-n, belépés után kattintson a hirdetés fejlécében (felül vagy alul) a [jelentkezés az állásra] gombra.